To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Debacom
Forum ludzi wyzwolonych

Internet - [Debacom] Poczta w domenie debacom

btn - 2005-09-06, 13:36
Temat postu: [Debacom] Poczta w domenie debacom
Nie będzie narzekania na pocztę, bo przyczepić sie do niczego nie można.
Chciałem tylko złożyć drobną sugestię, mianowicie podczas wysyłania plików z konta debacom (dajmy na ten przykład mojego baton1@debacom.pl) transfer jest w granicach około 40kB/s (czasem mniej czasem więcej). Czy skoro z taką prędkością mozna wysyłać email, to czy byłaby możliwość z podobną prędkością ściągać poczte (oczywiście tylko w ramach tego konta)?

Aha i jeszcze jedno. Działa nadal adres abuse@debacom.pl do wysyłania niechcianych wiadomości w celu późiejszego ich zablokowania? Za pana J. jakoś nie było efektów...
Pozdro.

Anonymous - 2005-09-06, 19:07

sugestia spoko :D
spoko... sie da :D

abuse ... kurde nawet niewiem, za serwer uslugowy narazie niemam czasu sie zabrac

btn - 2005-09-11, 10:34

Ok a kiedy można spodziewać się tego ulepszenia :D ?
Anonymous - 2005-09-12, 08:10

BTN jak sie pozbieram... spoko zrobie
Anonymous - 2005-10-24, 10:22

Od wczoraj mam problem z wysyłaniem maili,tzn wysyłają się niby "normalnie" tylko adresaci ich nie otrzymują ;/ czy ktoś jeszcze to zauważył czy to tylko u mnie.Z odbiorem nie ma żadnych problemów
Anonymous - 2005-10-24, 11:14

mogl byc cyrk, prosze sprawdzic teraz
Kox - 2005-10-24, 16:13

A czym był spowodowany i do której trwał ten cyrk bo mail wysłany o 8 też do mnie właśnie wrócił ;/
Anonymous - 2005-10-25, 07:52

czym.. ano zatkaniem hdd.
od kiedy, dokladnie niewiem do kiedy... kolo 9 pon.

marsok - 2005-10-27, 07:47

Jarek jak znajdziesz troche czasu to sprawdz dlaczego nie mogę pobrać wiadomości z żadnego konta ani na Windzie ani na Linuxie nawet (bezpośrednio ze strony Deby nie można wejść na poczte) uuups teraz nawet na strone Deby nie można wejść
marsok - 2005-10-27, 07:57

Już wszystko działa :D
Anonymous - 2005-11-14, 08:13

Mam takie pytanko, a nawet dwa... Moze i głupie, ale mam :mrgreen: Dlaczego nie w kazdej wiadomosci otwieraja sie obrazki (nie wazne czy to jpeg czy cos innego) oraz dlaczego nie ma (nie dziala) przycisk pobierz (ani pod Opera, ani pod IE)??? Chodzi mi oczywiscie o konto na Debie :mrgreen:

Zapewne dostane odp, ze mam sciagac poczte na swojego kompa, ale ja na upartego chce wiedziec czemu to tak wyglada przez www :)

Kox - 2005-11-14, 08:22

Ja to już mam od dłuższego czasu,dlatego uzywam klienta do sciagania poczty.
Anonymous - 2005-11-14, 08:30

Kox napisał/a:
Ja to już mam od dłuższego czasu,dlatego uzywam klienta do sciagania poczty.

Wiem i korzystam... chcialem tylko wiedziec czemu :)

btn - 2005-11-14, 08:31

Po prostu oprogramowanie pozwalające zarządzanie kontem mail z poziomu WWW jest dość słabe i z błędami.
Anonymous - 2005-11-14, 08:47

btn napisał/a:
Po prostu oprogramowanie pozwalające zarządzanie kontem mail z poziomu WWW jest dość słabe i z błędami.

Czyli po prostu Debacom :) Chociaz na razie nie mam co narzekac... Podlaczyli mnie miesiac temu, do tej pory tylko jedna awaria... Zadzwonilem, powiedziano mi, ze za pol godziny naprawia po czym odlozylem sluchawke i nagle net juz dzialal :) Szybkie pol godziny. Chcialbym zeby kadze tyle trwalo jak na cos czekam :P

Anonymous - 2005-11-14, 10:15

co do poczty to btn odpowiedzial prawidlowo.
wiem musze sie zabrac i wywalic ten system w diably i poszukac czegos dobrego ;-)

jak mnie odpowiednio pomolestujecie to pewnie zmobilizuje sie szybciej ;-)

pozdrowka

Kox - 2005-11-14, 10:41

Btn to jest wybitny fachowiec dlatego udzielił tak trafnej odpowiedzi :) co do molestowania,czy 10 maili dziennie wystarczy? czy napuścić jeszcze kolege Mola na ciebie żeby zadzwonił,nagrał rozmowe i wypuścił to w świat :>
Anonymous - 2005-11-14, 10:55

ja sie dodzwonisz do mnie to naprawde bedziesz dobry... hehe
pare osob ma moj numer i tylko Oni moga sie dodzwonic :P

pozdrawiam

Kox - 2005-11-14, 11:01

Molo już sie dodzwonił do takich osób o których innym sie nawet nie śniło,więc strzeż sie Amonie....
Anonymous - 2005-11-14, 12:51

hehe :D
spoko bede czekal